Sites like bota.al & Alternatives

bota.al

Bota.al - bota.al

Sites like bota.al &
    Alternatives

Friday, July 23 2021 Breaking News Kur Bashkimi Sovjetik planifikoi në vitet 1960 të pushtonte Francën brenda një jave Çfarë shkoi keq në Gjermani? Studimi: Një përqindje shumë e vogël e ADN-së sonë është “njerëzore” Këto janë shenjat më të sinqerta të horoskopit, nuk gënjejnë kurrë askënd Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni Dy shenjat më me fat për sot, e premte 23 korrik 2021 HOROSKOPI i Paolo Fox, e premte 23 korrik 2021 Sipas Budizmit, ekzistojnë katër as...

Stats
 • Alexa Rank: N
 • Popular in Country N
 • Country Alexa Rank: N
 • Age: NA
 • Date: NA
 • price: NA
 • Backlinks: NA
 • charset: UTF-8
 • Status: up
Detail

Server Details

 • Response Time NA
 • Safe Browsing Not Secure
 • Antivirus Check Not Secure
 • Host Server NA
 • Host ip NA
 • host_isp NA

Top bota.al Alternatives & Similar Sites to bota.al

NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

noa.al

NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës

 • Ip: 104.21.90.158
 • Isp: Cloudflare
 • Country:United States

Revista Kosovarja

kosovarja-ks.com

Kosovarja e para dhe e vetmja magazine me tirazhin dhe lexueshmerine me te madhe

 • Ip: 104.21.30.88
 • Isp: Cloudflare
 • Country:United States

Lirenti.com-Informatik dhe Teknologji

lirenti.com

Hapesira shqiptare mbi teknologjine dhe rrjetet sociale. Pyesni ekspertet e kompjuterit, shiko filma online, meso programim java. Shfleto rubriken muzike Shqiptare, receta gatimi nga kuzhina shqiptare.

 • Ip: 104.21.7.86
 • Isp: Cloudflare
 • Country:United States

Living

living.al

 • Ip: 104.21.20.138
 • Isp: Cloudflare
 • Country:United States

Gazeta Shqip

gazeta-shqip.com

 • Ip: 172.67.68.174
 • Isp: Cloudflare
 • Country:United States
 • Ip: 172.67.139.198
 • Isp: Cloudflare
 • Country:United States

Kosova Sot

kosova-sot.info

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi...

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Gazeta Metro

gazetametro.net

Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Lajmet e fundit - KOHA.net

koha.net

Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Faqja kryesore

zeriamerikes.com

Faqja kryesore

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

ShtepiaeLibrit.com - libra online në shqip [prej 2007-ës]

shtepiaelibrit.com

Në shërbimin tuaj duke dërguar libra shqip në të gjithë botën prej vitit 2007.

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

YourLiterary.com

yourliterary.com

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

infoalbania.al

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Anabel

anabel.al

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

ikubmagazine.com

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Anabel

anabelmagazine.com

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Living

the-living-media.com

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA
 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Tring

tring.al

Mirë se vini në Tring. Televizion, My tring IPTV, internet dhe telefoni. Sport, lajme, filma, argëtim, seriale dhe më shumë në programet Tring që do të ndryshojnë mënyrën si ju jetoni!

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA
 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

INTV

intv.al

Portali me i madh i lajmeve ne shqipëri, albania

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

SHKODER.INFO

shkoder.info

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Revista Kosovarja

kosovarja.al

Kosovarja e para dhe e vetmja magazine me tirazhin dhe lexueshmerine me te madhe

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

360grade.al

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Agjensi Reklamimi Online • inalbania.al

inalbania.al

Portal qe Reklamon Biznese Shqiptare Online. Publikim ne Google dhe Rrjete Sociale. Publikohen Njoftime Pune te Ndryshme ne Gjithe Shqiperine

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Dritare

dritare.net

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Kreu - JavaNews.al

javanews.al

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

- Balkanweb.com - News24

balkanweb.com

Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulture, teknologji, informatike, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri, lajmi i fundit

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Albest.al - Lider ne Reklamim Online

albest.al

Albest.al eshte portali i duhur per me te miret e Shqiperise, dhe per individet hapesira me e madhe per tu informuar dhe gjetur nje pozicion pune

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

American Eye

americaneye.al

American EYE është portal info-analitik për zhvillimet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota.

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

CNA.AL | City News Albania

cna.al

City News Albania

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA
 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Politika - Albspirit

alb-spirit.com

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

ikub.al

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Lajmet më të fundit rreth teknologjisë - Informatriks

informatriks.com

Informatriks është një portal rreth IT-së i cili e ka zanafillën që në vitin 2010, kur u krijua si një faqe me emrin “Gjithçka rreth botës së Informatikës (GJBITeam)” në rrjetin social “Facebook”

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Forumi Shqiptar

forumishqiptar.com

Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA
 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA
 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Rapitful Shqip

rapitful.blogspot.com

Lajme, Shqip, Analiza letrare, Ese, Programe, Libra, Fjalor, Përkufizime, Fjalë të urta, Mjekësi, Shëndetësi

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

Homepage

sa-kra.ch

 • Ip: NA
 • Isp: NA
 • Country:NA

shqipmedia.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

zeri.info

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

botasot.info

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

gazetaexpress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

telegrafi.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

shekulli.com.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

mekulipress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

gsh.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

standard.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

revistaclass.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

ekonomiaonline.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

orientalizmi.wordpress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

pasqyre.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

gazetainfopress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

gazetamonitor.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

ardhmeriaonline.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

kohaislame.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

dituria.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

albas.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

libratqedua.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

tiranacalling.wordpress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

diaryoftirana.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

rinstinkt.wordpress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

xhamiambret.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

eseshkolle.blogspot.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

thenie.org

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

albstroka.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

astroalbastronomy.wordpress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

geoprespa.wordpress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

spektrum.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

kanal10.live

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

kosovain.eu

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

shqiperia-express.blogspot.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

gjithesia.weebly.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

filozofia.al

 • Ip:
 • Isp:
 • Country:

zbulime.wordpress.com

 • Ip:
 • Isp:
 • Country: